Виїзд на об’єкт ЖК «Олександрівський 2»

           28 серпня, з метою контролю за станом будівництва, Запорізьке РУ Держмолодьжитла здійснило виїзд на об’єкт за адресою м. Запоріжжя, вул. Поштова, 77, що внесений до переліку об’єктів, на будівництво (реконструкцію) житла у яких можуть спрямовуватись кредитні ресурси.

3108111

 

             Нагадаємо, що в поточному 2020 році через житлові програми, які реалізує Запорізьке РУ Держмолодьжитла, в житловому комплексі «Олександрівський 2» придбано 3 квартири.

310811111

 

         Станом на початок серпня за вищевказаним об’єктом:

- Розмітили сітку осей на перекритті останнього поверху, для зведення стін машинного відділення ліфтової та парапетів покрівлі;

- Завантажили матеріали для кладки парапетів на перекриття 12-го поверху;

- Виконали лицьову кладку огорожі балконів.

           А от за минулий тиждень на будівельному майданчику Житлового комплексу «Олександрівський 2» було виконано наступні роботи:

Секція 3:

- Виконується кладка парапетів на покрівлі.

               В ході огляду представники Запорізького РУ Держмолодьжитла піднялися на 12-й поверх об’єкту та відвідали квартири на 2 і 3 поверхах, де вже викладені міжкімнатні перегородки та ведеться виконання інших робіт з облаштування.

                До кінця поточного року Забудовник планує повністю завершити технічний поверх та покрівлю об’єкта. В цілому ж, будівельні роботи на зазначеному об’єкті тривають повним ходом, а майданчик повністю завантажений будівельними матеріалами. Станом на сьогоднішній день ступінь будівельної готовності об’єкту складає 54 %.

               Наступний огляд об’єкту за участі ЗРУ Фонду планується наприкінці року, коли забудовником буде завершено ряд оголошених робіт, зокрема технічний поверх та покрівлю.