ВІДМОВА ВІД КРЕДИТУ. ВИКЛИКАЄМО НАСТУПНОГО КАНДИДАТА

     Запорізьке регіональне управління Держмолодьжитла інформує про тимчасову відмову першого кандидата, на отримання кредиту за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла. В розпорядженні Запорізького регіонального управління наявні 600 тис. грн. кредитних ресурсів.

      Шановний кандидат, який має намір отримати пільговий кредит для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подав заяву-анкету, яка зареєстрована 22.01.2019 року за номером 3, а саме:

 

Шматов С.Є.,

 

      Вам необхідно протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та комплект необхідних документів до Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла.

     Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отримати кредит у поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Важливо!!!

     Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.