УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

           Для кандидатів на отримання кредитів за програмою під 3% для учасників АТО/ООС та ВПО

        Відповідаємо на найчастіші питання, які зараз надходять до нашого регіонального управління:

 

1. Якщо ви реєструвалися в чергу в грудні 2019 року, реєструватися більше не треба. Черга зберігається.

 

2. Фінансування програми поки що не передбачено.

 

3. Регіональне управління буде приймати нові заяви-анкети через: - офіційний сайт Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла - електрону пошту: zp.08@molod-kredit.gov.ua - пошту адреса: вул. Патріотична, 49, офіс, 33, м. Запоріжжя, 69005

 

4. Реєстрація здійснюється по даті та часу отримання документів. Документи, які подані через електронну пошту – по даті та часу подачі.

 

5. Заява та анкети будуть активовані на сайті 10.09.2020 року.

 

6. Заява та анкети, які надійдуть до 09-00 10 вересня 2020 року для реєстрації не підлягають!

 

7. Якщо Ви внутрішньо переміщена особа та учасник АТО (ООС) - Вам потрібно поставити галочку лише в одному пункті на Ваш вибір.

 

8. В Запорізьке регіональне управління можливо подати заяви-анкети лише у випадку, якщо Ви бажаєте придбати житло у Запорізькій області. Якщо Ви бажаєте придбати житло в іншій області, Вам потрібно звертатися до відповідного регіонального управління.

 

9. Крім заяв та анкет не потрібно ніяких документів. Про надання документів Вам буде повідомлено пізніше, коли до Вас дійде черга.

 

10. Подається заява, анкета кандидата та анкети членів сім’ї (окремо на кожного). Документи повинні бути підписані всіма членами сім’ї. За дітей підписує один з батьків.

 

11. Заяви, анкети, які заповнені не повністю, не підписані, або мають виправлення до розгляду не приймаються.