Розпочинається прийом заяв-анкет на отримання кредиту з статутного капіталу Держмолодьжитла

   Запорізьке регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє, що у зв'язку з прийняттям Постанови КМУ №1090 від 18.12.2018 р. «Про внесення змін до постанови Уряду від 11.05.2011 р. №488», з 4 січня 2019 року буде відкрито прийом заяв-анкет на реєстрацію для отримання довгострокового пільгового кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла!

   Першочергове право на отримання довгострокового пільгового кредиту мають:

- внутрішньо перемішені особи,

- учасники антитерористичної операції,

- члени сімей загиблих учасників АТО,

- особи з інвалідністю, отриманою під час участі у масових акціях громадського протесту з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р. та члени сімей громадян, які загинули під час участі в цих масових акціях протесту,

- сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.

      Відтепер для того, аби придбати житло у кредит на пільгових умовах за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла, не обов’язково перебувати на квартирному обліку!

   Вік позичальника за Програмою – до 35 років.

   Термін кредитування – до 20 років.

  Відсоткова ставка за кредитом дорівнює обліковій ставці Національного банку України, яка діє на момент надання кредиту.

   При цьому, військовослужбовцям на час проходження ними служби надаватимуть кредити під нуль відсотків річних.

   Відтепер, можливе дистанційне подання документів для реєстрації на отримання пільгового кредиту з статутного капіталу Держмолодьжитла.

   Вже зараз Ви можете ознайомитися з детальною Інструкцією по реєстрації громадян та поданню заяви для отримання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла на нашому сайті за посиланням:

https://zp.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-z-statutnoho-kapitalu/zayava-anketa-kredyt-z-statutnoho-kapitalu