До уваги громадян!

    Шановні громадяни, які мають намір взяти участь у програмі державної підтримки за державною програмою будівництва (придбання) доступного житла!

    У звязку із завершенням бюджетного року, з метою належного опрацювання та інвентаризації прийнятих заяв і документів від кандидатів на отримання державної підтримки за державною програмою будівництва (придбання) доступного житла, проведення процедури укладання і фінансування договорів, а також для складання прогнозних розрахунків потреби в бюджетних коштах за Програмою відповідно до категорій отримувачів держпідтримки та їх розподілу між регіонами України на 2018 рік, Держмолодьжитлом ухвалено Розпорядження від 18.12.2017 р.

    Згідно з цим Розпорядженням,

- у період із 21 грудня 2017 року до 15 січня 2018 року тимчасово призупиняється приймання заяв від громадян для участі в зазначеній Програмі.

Приймання заяв від громадян - кандидатів на отримання державної підтримки за державною програмою будівництва (придбання) доступного житла та доданих до них документів буде відновлено 16 січня 2018 року у звичайному режимі, відповідно до законодавства України і внутрішніх актів Держмолодьжитла.