ПІДПИСАНО ОСТАННІЙ ДОГОВІР 2018 РОКУ!

    22 грудня 2018 року року відбулося засідання Комісії Мінрегіону з розгляду пропозицій щодо формування переліку осіб, що претендують на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, та переліку осіб, що у поточному році отримають державну підтримку для будівництва (придбання) доступного житла.

   За результатами розгляду інформації Держмолодьжитла про осіб, яким у поточному році буде надана державна підтримка відповідно до Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого Постановою КМУ від 10.10.2018 р. №819, Комісія вирішила СХВАЛИТИ (Протокол №5 засідання Комісії від 22.12.2018 р.) черговий перелік одержувачів державної підтримки, яка буде надана їм за рахунок коштів державного бюджету України, а саме:

 

 

Сєідов М.М.

110101

 

 

    Це остання у поточному році родина, котра отримує державну підтримку за програмою будівництва (придбання) доступного житла. Станом на сьогодні Запорізьке регіональне управління Держмолодьжитла вже уклало Договір про обслуговування коштів за державою програмою з родиною Сєідових.

   Вітаємо щасливу родину з придбанням власного житла, та дуже сподіваємося, що наступного року таких сімей стане значно більше.