ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2019 РОЦІ!

             Запорізьке регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про надходження коштів на рахунки управління, відповідно до розподілу коштів з загального державного бюджету за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» в обсязі 400 000 грн.

           Шановні кандидати, які подали заяви на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла за рахунок коштів державного бюджету, заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

 

№ 6 – Макаров О.В.

 

           Запрошуємо Вас на консультацію до Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла (м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, офіс №33) щодо обговорення умов отримання державної підтримки, ознайомлення з пакетом документів, який Вам необхідно зібрати та подати разом із заявою про надання державної підтримки, а також на консультацію щодо самостійного вибору житлового об’єкту.

            Для отримання державної підтримки Вам необхідно протягом 10 календарних днів (з дати розміщення цього оголошення) ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата, подати до Запорізького регіонального управління Держмолодьжита ЗАЯВУ про надання державної підтримки.

ЗАЯВА про надання державної підтримки для одинокого громадянина

або

ЗАЯВА про надання державної підтримки для сім’ї з додатками:

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

для внутрішньо переміщених осіб

       Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки. Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком.