Повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при ЗРУ ДСФУ «Держмолодьжитло»

7 червня 2017 року відбудуться установчі збори Громадської ради при Запорізькому регіональному управлінні Державної фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична,49.

Початок зборів об 11-00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – громадські об’єднання (ГО)).

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Держмолодьжитлі:

Бабак Максим Андрійович - представник Комітету суспільних ініціатив Запорізького осередку Ліги студентів АПУ.

Кінчевська Любов Георгіївна - представник громадської організації «Захист жінок України».

Коломоєць Олег Олександрович - голова  Консультаційної ради учасників АТО при Запорізькій Обласній державній адміністрації.

 Корнієнко Ігор Миколайович - представник громадської організації «Ілана».

Онищенко Олександр Володимирович - представник громадської організації «Сфера».

Паскевська Юлія Анатоліївна - керівник управління «Асоціації фахівців психологічної допомоги».

Розсоха Борис Вікторович - представник громадської організації «Громадський рух «Будуймо Запоріжя разом»».

Романюк Олег - представник громадської організації «Моя тепла оселя»

Храпський Ярослав Дмитрович     -  заступник директора КУ «Запорізький обласний центр молоді».

Для участі в установчих зборах Громадської ради при ЗРУ ДСФУ «Держмолодьжитло» з 4.05.2017 року по_27.05.2017 року (включно) до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу громадського об'єднання.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника громадського об'єднання, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника, який одночасно є кандидатом для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою (у разі наявності);

2. Біографічна довідка делегованого представника громадського об'єднання (обов’язкова контактна електронна адреса та телефони ; додаткова інформація; досвід проведення громадських експертиз, моніторингів, тощо; мотивація бути членом Громадської ради при Дежмолодьжитлі; можливий напрямок роботи у цій раді) за підписом цього представника, засвідчена керівником організації та печаткою (у разі наявності);

3. Інформація про результати діяльності громадського об'єднання протягом останніх двох років (з акцентом на діяльність у сфері компетенції Держмолодьжитла), засвідчена керівником організації та печаткою (у разі наявності), у разі, коли громадське об'єднання працює менше двох років, - за період діяльності.

4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, та витяг із статуту (положення) інституту громадського об'єднання щодо цілей і завдань його діяльності в установленому порядку;

5. Інформація про отримання громадським об'єднанням, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти громадського об'єднання, контактний телефон.

Склад Громадської ради при Держмолодьжитлі формується на установчих зборах шляхом таємного рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання приймати участь у роботі Громадської ради при Держмолодьжитлі та особисто присутні на установчих зборах.

Документи, оформлені належним чином, надаються особисто, або поштою за адресою: м.Запоріжжя, вул..Патріотична, 49, (ЗРУ ДСФУ «Держмолодьжитло», 3 поверх кабінет №33) з 8-00 до 16-30 (крім вихідних та святкових днів).

Електронні копії документів, зазначені в пунктах 2-3 до заяви, направляються на адресу e-mail: zpfond08@gmail.com. Телефон для довідок: (061) 239-89-43 .

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

                                  для формування складу Громадської ради при ЗРУ ДСФУ «Держмолодьжитло»