Дякуємо за участь в зустрічі!

Шановні учасники й гості робочої зустрічі 13 грудня 2016 року із депутатами, щодо питань роботи ОСББ!

«Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  разом із Громадською організацією «Моя тепла оселя» висловлюють Вам свою подяку за приділену увагу та час для відвідання цього заходу.

Нажаль, на зустріч не змогли прийти усі заявлені спікери, але приємною несподіванкою стала присутність Ніколаєнка Олександра Олександровича, депутата та генерального директора КП «Наше місто».

Варто відмітити, що депутати намагалися приділити максимальну увагу питанням, які були озвучені на заході, та з повагою відповідали на них. Завдяки увазі голов ОСББ, ресурсних центрів, депутатів, спеціалістів один до одного вдалося виявити важливі теми, організувати діалог влади та населення, знайти точки перетину.

ЗРУ Фонду разом із ГО «Моя тепла оселя» на даний момент систематизує та аналізує усі анкети та запити, в яких Ви навели кричущі факти, пов’язані із МіськГазом та інші теми. Вони стали джерелами тем наступних робочих зустрічей. Завдяки інформації та питанням в анкетах та запитах вдалося дізнатися думку депутатів – їх пропозиції з ефективного механізму праці 2х сторін. Деякі з них: створити «Відкрите вікно», електронні петиції, безкоштовні юридичні консультації.

Висновком даного заходу також стало рішення проводити вузькі тематичні робочі групи в приміщенні ЗРУ Фонду на 1,5 год. по 1-2 темах з 1-2 спеціалістами. Графік зустрічей, перелік слухачів та спеціалістів департаментів знаходиться в стадії розробки.

Для цього робоча група збирається по п’ятницях за адр.: вул.. Патріотична, 49 оф.33 о 16,00. На даних зустрічах приділяється увага визначенню наступних кроків, зустрічей та планів.

Якщо Ви маєте бажання проявити ініціативу та стати учасником цієї робочої групи, звертайтеся за вказаною адресою.

Бажаємо додати, що ЗРУ Фонду та ГО «Моя тепла оселя» спостерігають за новинами та подіями в Україні, зусиллями депутатів всіх партій, об’єднань та виробників, проведенням Форумів з енергоефективності, конференціями та програмами для того, щоб надавати допомогу із дрібних, поточних питань.

Нам будувати разом – наше тепле місто!