Запрошуємо представників ОСББ на Круглий стіл.

Запорізьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  пропонує місцевим ОСББ розглянути такi можливостi:

 

Прийняти участь у КРУГЛОМУ СТОЛI «Пошук рішень в галузі енергозбереження будинків м. Запоріжжя», яка відбудеться 07 вересня 2016 р. з 11.00 год. до 13.00 год. (початок реєстрації в 10.30), яка відбудеться в рамках 13 міжрегіональної  спеціалізованої виставки «Енергозбереження – 2016» та «Енергоефективне будівництво – 2016» з 06 по 08 вересня 2016 р. у приміщенні ВК «КОЗАК-Палац», вул. Перемоги, 70-б., для обговорення питань об’єднань співвласників багатоквартирних будинків :

 

Учасники:
- представники мiсцевої влади,

- голови правлiнь ОСББ, представники управляючих компаній,

- представники мiсцевого бiзнесу,

- представники Фонду, банків та страхових компаній.

Участь: безкоштовна

 

На теперішній час Фондом ініційовано розроблення Обласної програми енергоефективності та енергозбереження, з залученням коштів місцевих бюджетів, оскільки питання енергоефективності регіону зараз дуже актуально.

У рамках реалізації державної житлової політики Фонд здійснює цільове спрямування коштів, передбачених у державному бюджеті для пільгового кредитування юридичних осіб, у тому числі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, для проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів житлово-комунального господарства.

Таким чином, спільна участь у даних заходах може перейти у плідні та довготривалі відносини в частині реалізації проектів у сфері житлово-комунального господарства з реконструкції, поточного та капітального ремонту житлових будинків (утеплення огороджувальних конструкцій, модернізація внутрішньобудинкових мереж та систем, улаштування індивідуальних теплових пунктів, ремонт ліфтів, забезпечення освітлення місць загального користування тощо) та реконструкції, поточного та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства Запоріжжя та області.

 

У разі позитивного рішення по будь якому питанню --  просимо Вас письмово повідомити Фонд.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: (050) 341-70-61,             (0612) 34-25-43, (061) 236-06-17

або на e-mail: zpfond08@gmail.com.