13 спеціалізована виставка "Енергозбереження 2016"

З 06 по 08 вересня 2016 року у виставковому залі «Козак-Палац» по вул.. Перемоги, 70-б відбудеться 13 спеціалізована виставка «Енергозбереження 2016», організатором якої є торгово-промислова палата.

Цей захід сприяє інформуванню про енергозберігаючі технології та проекти, які плануються в місті. Представляє сучасні рішення в галузі енергозбереження та енергоефективності.

7 вересня з 11.00 до 13.00 (початок реєстрації з 10.30) в рамках виставки пройде круглий стіл «Пошук рішень в галузі енергозбереження будинків м. Запоріжжя», на який планується запросити представників ОСББ, підприємців-постачальників послуг та фінансових організацій, що допомагають впроваджувати енергоефективні проекти в м. Запоріжжя. В рамках круглого столу представники ОСББ зможуть стати учасниками «живого» спілкування с представниками влади, підприємцями, юридичними консультуючими організаціями по питанням відведення землі ОСББ, фондами, що допомагають кредитуванням, управляючими компаніями, й іншими представниками державних програм та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. Також ОСББ зможуть отримати нову інформацію, отримати знижки, знайти постачальників якісних послуг, познайомитися з сучасним ринком управляючих компаній, знайти надійних партнерів-постачальників послуг по енергозбереженню й іншим питанням, які допоможуть вирішити актуальні питання, що стосуються сервісу й обслуговування будинків, ремонтно-будівельних робіт. ОСББ зможуть ознайомитися з інформацією щодо питань відведення землі і знайти оптимальне рішення для свого будинку.